✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Skagen Watch Freja - stainless Steel
| Gender | Women |
|---|---|
| Case Color | Silver |
| Case Size | 26 mm |
| Dial Color | Black |
| Movement Type | Two Hand |
| Watch Strap Color | Silver |
| Strap Width | 12 mm |
| Strap Material | Stainless Steel Mesh |
| Circumference | 175+/- 5 mm |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Warranty | International 2-Year Limited Warranty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Skagen Watch Freja - stainless Steel
Skagen Watch Freja - stainless Steel
| Gender | Women |
|---|---|
| Case Color | Silver |
| Case Size | 26 mm |
| Dial Color | Black |
| Movement Type | Two Hand |
| Watch Strap Color | Silver |
| Strap Width | 12 mm |
| Strap Material | Stainless Steel Mesh |
| Circumference | 175+/- 5 mm |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Warranty | International 2-Year Limited Warranty |
$33.46
Original: $95.61
-65%Skagen Watch Freja - stainless Steel—
$95.61
$33.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Case Color | Silver |
| Case Size | 26 mm |
| Dial Color | Black |
| Movement Type | Two Hand |
| Watch Strap Color | Silver |
| Strap Width | 12 mm |
| Strap Material | Stainless Steel Mesh |
| Circumference | 175+/- 5 mm |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Warranty | International 2-Year Limited Warranty |

















